top of page

Жанр: Драма

Тип:  фестивальний мультфільм

Статус:  Пошук інвестора

    «Степан та чудовисько» - Історія неймовірних СТОСУНКІВ тварин, яка зворушіть душі людей.

    Перша Зустріч малого гусенята на имя Степан з коровою, яка здала Йому справжнім Чудовисько, Згідно переростає в дивовижний й Незвичайна дружбу. На тій годину коли корова готувалася стати матір'ю Степан Вже БУВ доросли гусаком, ватажки гусячої зграї.  Однієї ночі ВІН почув з темного кутка де лежала корова ее дивний Стогін и відчув, что їй потрібна допомога. Насправді ж не знаючи як самє зарадіті, ВІН Раптен ставши голосно кричати. На его крик прокинув хазяїн. А ще Згідно біля корови Степан Побачив таке ж маленьке чудовисько. З тих пір корова мало відводіла годині на Степана. Натомість вся ее увага булу прікута до новонародженого малого Чудовисько.  

    Степан засумував. Ще Згідно Гусячий сім'я стала помітно зменшуватісь, аж поки Степан НЕ остался зовсім один. Тім годиною за сусіднім Парканами чуліся гусячі голоси. І одного дня, Степан щосілі розігнавшісь злетів над Парканами и пріземлівся на сусідньому подвір'ї  де жила Гусячий зграя. Порадує между собою сусіди дійшлі Згоди, что Степан поживе Якийсь час среди гусоку, Яким так не вістачало гідного ватажка.      Минав час. Теля виросло и одного дня кудісь поділося. Корова знову залишилась сама. Натомість Степан Звіков з новою сім'єю. Его Відверто поважаю и остаточно признал ватажком зграї. А однієї ночі Степан знову почув Знайомий голос, что Долинаєм з его колішньої домівки. Раптом відчайдушній Степанів крик  пронизав тиху зимову ніч. Гусак кричав так, что від его крику прокинув  в обох хатах. Проти, цього разу Врятувати корови не удалось. Следующего дня Степан бачив як у двір заїхала вантажівка, а потім чоловіки вітяглі з хліва  прив'язання за ланцюг Тіло корови.

    Степан лішався жити в життя без новій зграї. Однако, з того дня незбагненна туга посил в его серці.  Минали дні, а туга НЕ минала. І від одного разу зграя здівовано підняла голови, почувши несподіваній крик свого ватажка. Степан, Раптена розправівші крила кинувши до паркану и  за мить БУВ на своєму колишня дворі. ВІН пройшов до порожнього хліва и ліг у темний куток в якому колись лежала корова. Довгими зимовищу ночами, сховайся голову під крило старий гусак бачив сни, теплі літо, своє дитинство, и чудовисько з Дивовижний очима.

bottom of page