top of page

Жанр: психологічна драма.

Тип: фестивальне кіно

Рік: 2022

Статус: готовий

Виробництво: CINEMASTUDIO, 

Тривалість: 2ч. 16хв.

Історія, заснована на реальних подіях.  Шокуюче вбивство, що потрясло радянське суспільство сімдесятих. Вночі в своїй постелі хтось розстрілює з мисливської рушниці немолоде подружжя, лишаючи сиротою їх двадцятилітнього сина прикутого до інвалідного візка. В ході слідства спливає таємнича історія життя, на перший погляд звичайної радянської родини. Проте, лише на перший погляд.  Історія яка постане далі стане по-справжньому приголомшливою.                                                

Офіційний тизер фільму "Сашенька". Режисер - Олександр Жовна. Виробництво - CINEMASTUDIO
Відтворити відео

Режисер: Олександр Жовна

Продюсери: Олександр Жовна, Євген Сівков

Креативний продюсер Роман Балаян

Оператор: Колбіньов Сергій

        «Сашенька» друга повнометражна картина відомого українського письменника, кіносценариста та кінорежисера Олександра Жовни. Його попередній художній фільм «Історія Лізи» побував на кількох престижних міжнародних кінофестивалях та вперше в історії українського кінематографу був придбаний всесвітньовідомою компанією НВО та демонструвався в чотирнадцяти країнах Европи.

        Зйомки «Сашеньки» проходили в С. Мошни Черкаської області, в м. Черкаси та в м. Одеса. Фільм створено за оригінальним сценарієм Олександра Жовни студією «Cinemastudio» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

bottom of page