top of page

Жанр: Драма

Тип:  Фестивальне кіно, Прокатне кіно

Статус:  Пошук інвестора

   Успішна, красива, молода жінка хірург, яка з легкістю майже елегантністю рятує, здавалося, безнадійно хворих, даруючи їм життя, сама потрапляє в несподівано складну драматичну життєву ситуацію. По дорозі до коханої в своєму авто вона зупиняється на безлюдній дорозі щоб допомогти самотньому чоловікові на узбіччі, який, здається, невідкладно потребує її.       Закінчується все дуже несподівано і драматично. Чоловік грубо гвалтує молоду жінку. З цього часу її благополучне життя змінюється на моральний і фізичний пекло. Ще більш драматичною стає її доля коли вона дізнається, що в результаті згвалтування вона стала власником страшного смертельного вірусу з лаконічною абревіатурою - ВІЛ. Життя на зламі. Однак незабаром після відчаю приходить нестримне бажання помсти. Молода жінка ретельно готує її. Однак, коли все доходить до вирішального моменту, вона не може вбити свого кривдника. Більш того, несподівано вона дізнається історію його хвороби причиною якої стало термінове пряме переливання крові, на яке погодився пацієнт щоб врятувати життя безнадійно хворій жінці. Саме в цій медичній процедурі, яка відбулася кілька років тому, вона брала безпосередню участь і тепер прийшов час відповідати за фатальну помилку.

   У молодій жінці борються кілька протилежних почуттів: образа і жадоба помсти і усвідомлення власної провини перед своїм кривдником. Поступово втілюється в життя теорія Ломбразо, свого часу вона вивчала в медичному вузі і яку сприймала серйозно. Між жертвою і її кривдником відбувається дивна метаморфоза переростання ненависті в співчуття, а потім і в ближчі стосунки. Зблизившись духовно і фізично ображена героїня і її кривдник раптом розуміють наскільки вони близькі один одному і зблизила їх одна і та ж страшна хвороба - смертельний вірус.

   Вони поза соціальної норми, вигнанці суспільства. Однак, саме зараз перед ними постає несподіване запитання, яке існування благородніше, а можливо і щасливіше, так звана норма, що потонула у брехні, підлості і цинізмі, або його ображена частина, що потрапила в екстремальні умови життя і завдяки цьому, переглянувши справжні людські цінності, стала щирою, духовно вище, чесніше, а тому відверто шляхетніше так званого нормал ьного  існування, - пристойного для всієї більшості. існування, - пристойного для всієї більшості.

Відеопрезентація передбачуваних локацій і акторів

Видеопрезентация предполагаемых локаций и актёров для фильма "Л"
Відтворити відео
bottom of page